NEXO ile tüm para birimleri üzerinden “para” kazanın

BTC, ETH, XRP, XLM, LTC, BCH, EOS dahil olmak üzere stablecoins ve diğer para birimlerinden %5’e kadar, kripto paralarda ise %10’a kadar faiz kazanma fırsatı veren NEXO, çok beklenen kazancını başlattı . Önümüzdeki aylarda daha fazla kripto para varlığı eklenecek.

Kripto Para borç verme standart haftalık ve aylık faiz ödemelerine kıyasla günlük olarak ödenen faizle üstün verim sağlama konusunda Nexo’nun en son ürünü şu anda kendi kategorisinde en rekabetçi ürün olarak duruyor.

NEXO üzerinde kazananlar aşağıdaki avantajlara sahiptir:

  • Kripto para birimlerinde %5’e kadar faiz kazanma imkanı
  • Para birimlerinde ve stablecoins üzerinde %10’a kadar faiz kazanma imkanı
  • Günlük ödenen faiz
  • Yatırılan fonlarda sınır yok, kazanmak için sonsuz fırsatlar sunmakta
  • Tam esneklik, herhangi bir zamanda hiçbir kilit olmadan çekme imkanı
  • Minimum katkı gereksinimleri için ve #ZeroFees işlemler için detaylara bakabilirsiniz

Nexo ile boşta duran kripto varlıklarınızdan en iyi şekilde nasıl yararlanacağınız hakkında ayrıntılı bilgi için, özel destek sayfamıza göz atın

Güvenilir şekilde Kripto Kredi finans sektöründen para kazanın

Kripto varlıklarınız üzerinden kazanın , pazar ortamında gelişen Nexo’nun sürdürülebilir iş modeline tamamen özgün şekilde yararlanır. Ayrıca, müşterilerimizin varlıklarına aldıkları getirinin nasıl üretildiğini bilmelerinin önemli olduğuna inanıyoruz.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi, müşterilere kripto varlıkları üzerinde üstün verim sağlamak için pazar stratejileri aracılığıyla verimsizliklerden yararlanan, en yeni tescilli bir çözüm geliştirmekten gurur duyuyoruz .

  • Tüm fonlar, Nexo’nun artan overcolateralized Instant Crypto Credit Lines™ portföyü ile varlık destekli olup, tüm faiz kazandıran varlıkları daha da sigortalamaktadır.
  • Tüm gözaltı varlıkları üzerinde üst düzey sigorta
  • Soc 2 tip 2 sertifikalı kripto veli BitGo aracılığıyla gözaltı varlıkları için sınıf III tonozlarda soğuk depo dahil askeri sınıf güvenlik
  • Nexo’nun Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri, IQNET üyesi ve dünyanın en büyük yönetim sistemi sertifikası sağlayıcısı olan CISQ tarafından yapılan kapsamlı denetimler, denetimler ve kontrollerden sonra ISO/IEC 27001:2013 uyumludur.

Nexo’nun varlığınızı nasıl koruduğu hakkında daha fazla bilgi için özel destek sayfamızı ziyaret edin .

Neler Yeni?

Kripto varlıkta kazanmanın tamamen sezgisel ve sorunsuz bir deneyim sunmasını sağlamak için Nexo cüzdanı artık bir tasarruf cüzdanına ve bir kredi kartı cüzdanına dönüşmüştür.

Bunun için Nexo Temettüleri “kar payı” için uygunluğunuzu etkilemediğini ve NEXO Jetonlarını tutmak için daha önce olduğu gibi aynı avantajları alacağınızı lütfen unutmayın

Tasarruf Cüzdan

Tasarruf Cüzdanınıza yerleştirilen varlıklar, günlük olarak otomatik olarak %10’a varan faiz kazanır. Tasarruf Cüzdanları, daha sonra kredi hatları için kullanılacak kredi hattı cüzdanına taşınabilen varlıklarla doldurulabilir.

Mevcut varlıkların göçü: 16 Haziran 2020’den önce bir kredi hattı için teminat olarak kullanılmayan Varlıklar, tasarruf Cüzdanınıza yerleştirilir.

Taşıma sırasında teminat olarak kullanılan varlıklar (16 Haziran 2020), hesapların işlemler sekmesinde görünen iç transferler yoluyla kredi hattı Cüzdanınıza taşınır.

Bu otomatik bir güncelleştirmedir ve işlemler adına hiçbir işlem gerekmez.

NEXO Staking Bonus

Tasarruf Cüzdanınızdaki USD değerinin en az %10’u NEXO Jetonlardaysa, otomatik olarak stabilcoin’lerinize %10 faiz ve kripto para birimlerine %5 faiz alırsınız-sırasıyla %8 ve %4 standart oranlarına kıyasla depozitonuzda %25 bonus kazanırsınız.

Nexo’nun yeni bonus oranları hakkında ek bilgiler destek makalemizde mevcuttur .

Kripto Para Çekme Limitleri

Müşterilerimizin varlıklarının güvenliğini sağlamak için, sektördeki en iyi uygulamalara uygun olarak yeni para çekme Limitleri getirdik. Lütfen güncellenmiş şartları burada kontrol edin ve daha yüksek limitler istemek için Destek Merkezimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Nexo ile Sosyal Medya Hesaplarını takip etmeyi unutmayın!
Telgraf Twitter Facebook Reddit LinkedIn 

Bir Cevap Yazın