KNL Tokenomics temsili

Token’ları yayan Cryptocurrency projeleri, vakaların %95’inde jetonlarının ekonomisini unutuyor (tokenomics). Tokenomics’in ekonomi ile genel olarak pek çok benzerliği var, ancak ürün blockchain üzerinden başlatılıyor, ekipler en önemli soruları neden kendi şifreleme para birimimize ihtiyacımız var ve en üste ne getirecek” sorusunu cevaplamayı unutuyorlar.

KNL tokenomics şu şekilde temsil edilir:

VEXEL iç token. İlk yatırımcıları projeye çekmek için 01.10.2018 tarihinden beri kullanılmaktadır. Programın ilk yatırımcı için şartlarına göre, KNL yıllık %36’ya varan oranlarda sunuyor. Bu token 01.06.2019 tarihine kadar satın alınabilir.

KNL Utility token. Token 10.07.2019 tarihinden beri satılmaktadır. Bu token IEO aşamasında KNL ekosisteminde kullanılır. Token ayrıca bir yatırım varlığı olarak kullanılır. Emisyon $ 5.000.000’a eşittir.

Airdrop&Bounty Programı

31 Ağustos Tarihine kadar devam edecek olan KNL Airdrop/Bounty programını takip edebilirsiniz. Sosyal Medya keyfi yaşarken ödül kazanabilirsiniz. Bu Program çervesinde Airdrop için 500,000 KNL Token dağıtalacak.

Sizlerde KNL geliştirilmesine katkı sağlayabilrisiniz.

İmza Kampanyası için; %14

Twitter Kampanyası için; %14

Facebook Kampanyası için; %14

Reddit Kampanyası için; %14

Makale Kampanyası için; %16

Youtube Kampanyası için; %16

LinkedIn Kampanyası için; %6

Çeviri Kampanyası için; %6

Önemli Not; Katılımcılar her Cuma günü rapor vermek durumunda

5 Replies to “KNL Tokenomics temsili”

Bir Cevap Yazın