EXMO Platformu mobil Uygulamasını ve birden fazla borsada

EXMO Coin, İlk Borsa Teklifi’nin üçüncü ve son aşaması, 13 Kasım 2019’da gerçekleşecek. Token satışı, aynı anda üç borsada yapılacak ve eş zamanlı olarak EXMO ve Livecoin sitelerinde listelenecek.

Projenin yol haritasına göre, IEO’nun II ve III. aşamaları EXMO platformunun teknik güncellemesine bağlı. Bu nedenle, EXM IEO’nun son turunda borsadaki mobil uygulamanın resmi olarak serbest bırakılmasıyla birlikte yapılacak. Tüm kullanıcılar, ürünün beta testine katılma fırsatına sahip. En aktif beta katılımcıları değerli ödüller verilecek. Tahminlere göre, beta test süresi 13 Kasım 2019’a kadar sürecek. Ardından, Android sürümü, Google Play’de herkesin kullanımına sunulacak.

EXMO Coin nasıl satın alınır?

EXM Tokensale III turunda satılacak toplam miktar, 141.292.665 EXM’dir (141 BTC eşdeğeri). Yatırımcılar, aynı anda EXMO ve Livecoin borsalarında EXM tokenlerini satın alabilecekler. Tokensale 13 Kasım’da başlayacak ve 5 gün sürecek. Son IEO Turu EXMO platformunda UTC saat 14:00’te (TSİ 17.00) başlayacak.

Satış sırasında bir token 0.000001 BTC değerinde olacak. IEO III turunda asgari satın alma miktarı ise tüm borsalarda 1 EXM olacak.

EXMO coin listelemesi, IEO III aşamasının tamamlanmasından 3 gün sonra yapılacak.

EXMO Coin (EXM) Hakkında

EXMO Coin (EXM), platformun dahili ekosistem tokenidir. EXM, Ethereum blok zincirinde ve tüm ERC-20 standart cüzdanlarla uyumludur. EXM tokeninin platformun ekosistemine uygulanması aşamalar halinde gerçekleştirilecektir. Proje tokeniyle ilgili daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Token sahibi olmanın avantajları nelerdir?

EXMO coin sahipleri daha düşük işlem komisyonları ödeyecek, ticaret hizmetlerini kopyalayabilecek ve daha yüksek yönlendirici ödemeleri alabilecekler. “Kripto para tortusunu” (minimum. ticaret veya para çekme bakiyesinden düşük olan miktar) EXM’e dönüştürme kabiliyeti, coinleri listeleme ve liste dışı bırakmak için oy verme seçenekleri de diğer avantajlar arasındadır.

Bir Cevap Yazın