Bibox Yeni Borsa Standartları 2.0 geliyor

Bibox, eşşiz son kullanıcı deneyimi için kullanıcılarına yeni özellikler sunuyor. Şimdi Bibox.com kullanıcıları tek tıkla Özel Bankacılık Hizmetlerine erişebilir ya da bulut madencilik hizmetlerinden faydalanabilir. Bibox geçen aylarda Bibox Elçisi ve Şehir Partnerleri programını başlatmıştı. Bibox Elçileri yıllık %10 BIX getirisi, % 72 referans geliri ve % 76 işlem ücreti indiriminden yararlanabiliyor. Şehir Partnerleri ise 1 milyon BIX’e varan ödüller, % 30 yıllık BIX getirisi ve VIP hizmetler erişebiliyor.

Bibox.com hakkında biraz bilgi sahibi olursak:

Bibox 2017 yılında hizmet vermeye başladı ve 5 ay içerisinde ilk 5 borsa arasına yükseldi. 2018 yılında İsviçre menşeini Chain Capital AG şirketini bünyesine dahil ettikten sonra Swiss VQF lisansına da sahip oldu. Aynı süre zarfında merkeziyetsiz dex.top borsasını da satın aldı. Bibox, 2019 yılında sürekli sözleşme işlemlerini, Bibox Elçi ve Şehir Partneri programlarını, Tahsis (staking) işlemlerini, Bibox Europe ile Fiat – kripto işlemlerini ve OTC işlemlerini başlattı.

Bibox üzerinde işlem yapan 2 milyon kullanıcı ve Bibox bünyesinde 150’den fazla çalışanı mevcut.

2.0 Çağı

Bibox 2.0 bir borsadan daha fazlası: Kullanıcıların tek noktadan birçok hizmete ulaşabildiği bir merkez noktası.

Bibox Tahvil

BIX tahvilleri daha önce benzeri görülmemiş bir ürün. Bu ürün sayesinde kullanıcılar BIX1901 adı verilen tahvili satın alarak GUSD cinsinden asla zarar etmeme imkanı ile tanışıyorlar. Örnek ile anlatmak gerekir ise 100 lira değerinde toplam 500 adet BIX1901 alan bir kullanıcı 6 ay sonra tahvilini satmak istediği anda BIX % 50 değer kaybetmiş ise sistem kullanıcıya akıllı kontrat aracılığı ile toplam 1000 adet BIX1901 verecek ve kullanıcı zarar etmeden işlemini sonlandırabilecek.

Özel Bankacılık

Bibox Özel Bankacılık Hizmetleri ile kullanıcılar tek tıkla gelir elde edebiliyor. BTC, ETH, USDT türünde kullanıcılar fonlarını sistemde sunulan risk oranına ve kâr oranına belirlenen paketlerden birine aktararak sisteme katılabilir.

Örnekler ile inceleyecek olursak:

I.) Güvenli Bölge Paketi: yıllık %8 – %10 getirisi olan bu paketlere 30-90 gün boyunca abone olabilirsiniz

II.) Taş Krallığı Paketi: yıllık %25’ten fazla getirisi olan bu paketlere 90 gün boyunca abone olabilirsiniz.

II.) Samanyolu Galaksi Paketi: yıllık %73.1 getirisi olan bu pakete 30 gün boyunca abone olabilirsiniz.

BTC Madenciliği Hash Gücü Kiralama

Bibox.com üzerinde kullanıcılar tek tıkla hash gücü kiralayabilir tüm detayları şeffaf bir şekilde inceleyebilir. Bu sistem sayesinde kullanıcılar elektrik giderleri ve bakım masrafları ile uğraşmadan madencilik yapabilir ve gelirlerini günlük kazanabilirler. Ödemeyi BIX ile yapan kullanıcılar %10 indirim sahibi olabilirler.

Kripto Banka Kartı

Bibox ve ONTology işbirliğine ortaya çıkan banka kartı ile kullanıcılar kripto paralarını ödemeler için kullanabilir. Üstelik Visa, MasterCard altyapısını kullanabilen bu sistem ile 50 binden fazla noktada ve ATM’de kullanabilirler.

Spot İşlemler

Bibox üzerinde kullanıcılar 185 işlem çiftine ve 90 enstrümana erişebilirler. Bibox üzerinde BTC, ETH, BIX ve USDT paritelerinde kullanıcılar 7/24 alım-satım yapabilir ve 1 milyar dolardan fazla günlük hacim sayesinde üst düzey kullanıcı deneyimi yaşayabilir.

Bibox en düşük komisyon oranlarına sahip! BIX ile yapılan işlem ücreti ödemelerinde oran sadece %0.05.

Tahsis (Staking İşlemleri)

Bibox.com kullanıcılarına tek tıkla tahsis imkanı tanıyor. Yıllık getiri oranları ile Bibox üzerindeki enstrümanlar şu şekilde:

ATOM – %20

IRIS – %9

BTM – %6

Bir Cevap Yazın